Kontakt

Máte možnost podpořit naši snahu provozovat pro širokou veřejnost nezávislý projekt, který má za cíl informovat o všech aktivitách na Teplicku, které nejsou detailně a komplexně uveřejňovány magistrátem, ani jinými veřejnoprávními institucemi. Tyto informace by měly zahrnovat připomínky, kritiku i hodnocení práce magistrátu i jiných institucí, které ovlivňují život obyvatel Teplic a jeho okolí.

Tato hodnocení mohou být kladná i záporná a veřejnost by měla mít možnost o nich diskutovat. Stejně tak by měla mít strana hodnocená možnost se k případným kritikám veřejnosti vyjadřovat a oznamovat výsledná řešení, ke kterým obě strany došly.

Rozhodli jsme se vám v první fázi projektu nabídnout otevřenou komunikaci prostřednictvím internetu. Vycházíme z předpokladu, že všichni občané naší republiky mají v současné době vlastní nebo zprostředkovaný přístup k internetu a internet je v současné době stále ještě svobodné médium dle zákona.

Aby byly diskuze nad problémy konstruktivní, budou našimi administrátory opravovány jak gramatické chyby, tak i neslušné vyjadřování diskutujících. Případné vulgárně stylizované příspěvky však zveřejňovány nebudou.

Vaše případné nabídky ke spolupráci můžete rovněž zasílat na e-mail:

proteplice@proteplice.cz

Váš případný požadavek na anonymitu budeme striktně dodržovat.