Teplice už jsou Malá Paříž!

Mé poděkování a podpora Jaroslavu Kuberovi:

Nový znak Teplic

Nový znak Teplic

„Jardo, už dvacet let jsi primátorem Teplic. Čtrnáct let jsi senátorem v našem okrese a budeš jím ještě další čtyři roky až do roku 2018. To je úctyhodná, jedinečná politická statistika. Každý, kdo tě zná tak dlouho jako já, ten ví, že jsi nesmírně houževnatý a odolný v boji o udržení úřadu. Umíš při tom běžně dělat věci, ze kterých se slabším politikům dělá špatně.

Zasloužíš si proto náš respekt. Navíc se o nás v Teplicích už tak dlouho staráš. V těchto dnech tvrdě bojuješ, aby jsi byl znovu a zaslouženě primátorem Teplic na další čtyři roky. Nepochybuji, že i tentokrát zvítězíš a svoji židli primátora udržíš.

Vždyť v boji o židli na tebe nikdo v naší republice nemá. Ty jsi náš teplický Jarda Jágr v držení židle na čas. Jenže to není všechno, v čem jsi skvělý. Ty taky držíš dané slovo.

V této souvislosti bych tu rád všem tvým slabošským, komunistickým, namistrovaným odpůrcům připomněl tvé osobní krédo:

„Udělat vše pro to, aby se Teplice a okolí podařilo zbavit špatné pověsti, způsobené ekologickou katastrofou a vrátit tomuto regionu prestiž lázeňského místa, kterou se pyšnilo v dobách,  kdy bylo zcela právem nazýváno „Malou Paříží“.

Toto krédo máš na svém webu www.kubera.cz řadu let, Jardo. A přece jsi nezapomněl.

A tady je potřeba vyzdvihnout, že i v tomhle ohledu jsi výjimečný politik. Jardo, dokázal jsi to! Splnil jsi své krédo! Použij to, prosím, jako argument při hlasování zastupitelstva o novém primátorovi v pátek 7.listopadu. Neboj se to říct nahlas ostatním nepřejícím, zbabělým, líným a závistivým politikům, kteří se třesou na tvé místo primátora. Ty jediný doopravdy plníš sliby! A i když to trvalo dvacet let, přece jen jsi to dokázal. Teplice a Paříž jsou si nyní tak podobné.

Zatím ne úplně, to musíme přiznat, ale už to nebude dlouho trvat. V Paříži je nyní muslimů 15% z celého počtu obyvatel. Tak vysoké procento se ti zatím v Teplicích nepodařilo dosáhnout, ale pokud teď zvítězíš nad opozicí, určitě to za další čtyři roky doženeš. Jsi tak pracovitý a houževnatý… A když ti v tom navíc pomůže patriot Teplic, tvůj kamarád Jarda Třešňák, v počtu muslimů Teplice Paříž dokonce překonají. A až se na Blízkém východě a v Severní Africe dozví, že můžou mít u nás v Teplicích popelnice zadarmo, jen se sem pohrnou.

Můžeš se za sebou sebevědomě ohlédnout a spokojeně prohlásit: „Nikdo pro Teplice neudělal víc, než já jsem Teplicím slíbil.“
Tak to, prosím, v pátek 7. listopadu nezapomeň na radnici všem zdůraznit. Jenom ty umíš usilovnou a cílevědomou prací pro Teplice plnit své sliby.

Budu tam taky. Přijdu se podívat, jak je všechny zase přechytračíš.“

Ruda

 

Zaujalo Vás Fórum ProTeplice? Povězte to všem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *