Politická proměna Jakuba Mráčka – volba primátora.

Kam se poděly proklamované ideály Jakuba Mráčka?

První ustavující zastupitelstvo dne 7. 11. 2014 přineslo hned v úvodu komplikaci v podobě porušení zákona ze strany Jaroslava Kubery. Pan Vyčichla, který se hlásil o slovo, byl ze strany Jaroslava Kubery naprosto důrazně a nevybíravým způsobem upozorněn, že slovo nedostane. Svým jednáním Jaroslav Kubera porušil zákon.

Videozáznam si můžete prohlédnout zde :

 

Proč se nikdo z přítomných zastupitelů pana Vyčichly nezastal, neboť podle zákona má jako občan města na příspěvek zákonný nárok? Korunu této situaci nasadil Jakub Mráček, který na facebooku svého uskupení k příspěvku Jany Marečkové, která pokládala otázku : „Co vy na to? Bylo to OK nebo KO?“ nechal zveřejnit odpověď : „Košer to ze strany pana primátora nebylo, nutno ale podotknout, že ani z druhé strany nešlo o důstojný přístup.“

Pane Mráčku, co je nedůstojného na tom, když se občan města přihlásí se svým příspěvkem?

Děláte si z nás legraci nebo to myslíte vážně? Čí zájmy v zastupitelstvu vůbec zastupujete, zájmy občanů nebo pana Kubery?

 

Zaujalo Vás Fórum ProTeplice? Povězte to všem!

2 Comments

 1. S ohledem na skutečnost, že kritické příspěvky na facebooku VolbyproTeplice rychle mizí, směruji další příspěvky na Fórum pro Teplice, kde doufám, že zůstanou viditelné a nikdo je mazat nebude.

  K odpovědi Jakuba Mráčka na shora uvedený příspěvek ze dne 18. 1. 2015 :

  https://www.facebook.com/volbaproteplice/posts/10202982137184503

  uvádím následující :
  1. Naše zákony neřeší 10 vteřin. Naše zákony řeší, zda došlo či nedošlo k porušení zákona. V daném případě z pohledu zákona zcela evidentně k porušení zákona došlo. Pan Kubera bohužel šanci občanům k podání příspěvků nedal.
  2. Vaše vědomí, že „možnost vystupování občanů na jednání teplického zastupitelstva je velmi omezená“, nic nemění na tom, že z pohledu zákona, jsou práva občanů v tomto směru definována naprosto jasně. Jestliže si pan Kubera takto postavené zákony vykládá po svém, není to důvod k jejich opoře. Naopak by jste se měl přidat k občanům, kteří se svého práva domáhají.
  3. Vaše domněnka, že Vás pan Vyčichla strašil a osočoval, Vás přiměla odůvodňovat protiprávní jednání pana Kubery a odvolávat se na 10 vteřin? To myslíte skutečně vážně, že člověk, který vysloví svůj názor, který je v rozporu s tím Vaším, tak je hned Váš nepřítel, kterému je potřeba ukázat co proto?

  Bára Dubová.

  Odpovědět

 2. Jo, jo. Hubu plnou keců, ale když přijde na věc, nasere si do gatí. Pře Kuberou kecnul na zadek a ještě pochlebuje. Hnus.

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *