„Ti nejlepší“ radní Teplic za dvacet let

Složení městské rady Magistrátu města Teplice. Pětice kamarádů na 20 let obsadila Magistrát města. Stačilo málo, „popelnice zdarma“, ztrátové hospodaření města hradit z prodaného majetku  a každého, kdo chtěl kritizovat dění ve městě, nepustit ke slovu. V tabulce vidíte výsledek. Jak dlouho budeme ochotni tento stav podporovat svými hlasy v komunálních volbách? 

V červeném poli, vidíte nejvytrvalejší radní města. Znáte je vůbec všechny? Až budete nadávat na primátora Kuberu nebo ho naopak chválit, vzpomeňte si také na tato jména. Tito lidé vytvářeli podobu našeho města celá desetiletí. A jak se ukazuje budou vytvářet i jeho přítomnost a budoucnost. Pokud nejste spokojeni, stejně jako my, s tím, jak vypadají Teplice dnes, zapamatujte si dobře jména letitých radních.

Tito lidé jsou zodpovědní za stav našeho města.

Tabulka nejvytrvalejších radních města Teplic

Tabulka nejvytrvalejších radních města Teplic

Domnívají se, že dělají svou práci nejlépe ze všech. Proč by se jinak tak usilovně snažili zůstat ve svých funkcích radních? Nebo je za tím ještě něco jiného? Dokonce už se nám tu objevil fenomén dědičnosti. Máme u nás první případ, kdy se radním stává syn po svém otci. Snad nepřibudou další aristokratičtí demokraté. Pro jistotu už je ale, prosím, nevolte.

Děkujeme

Fórum Pro Teplice