Teplice už jsou Malá Paříž!

Mé poděkování a podpora Jaroslavu Kuberovi:

Nový znak Teplic

Nový znak Teplic

„Jardo, už dvacet let jsi primátorem Teplic. Čtrnáct let jsi senátorem v našem okrese a budeš jím ještě další čtyři roky až do roku 2018. To je úctyhodná, jedinečná politická statistika. Každý, kdo tě zná tak dlouho jako já, ten ví, že jsi nesmírně houževnatý a odolný v boji o udržení úřadu. Umíš při tom běžně dělat věci, ze kterých se slabším politikům dělá špatně.

Zasloužíš si proto náš respekt. Navíc se o nás v Teplicích už tak dlouho staráš. V těchto dnech tvrdě bojuješ, aby jsi byl znovu a zaslouženě primátorem Teplic na další čtyři roky. Nepochybuji, že i tentokrát zvítězíš a svoji židli primátora udržíš.

Vždyť v boji o židli na tebe nikdo v naší republice nemá. Ty jsi náš teplický Jarda Jágr v držení židle na čas. Jenže to není všechno, v čem jsi skvělý. Ty taky držíš dané slovo.

V této souvislosti bych tu rád všem tvým slabošským, komunistickým, namistrovaným odpůrcům připomněl tvé osobní krédo:

„Udělat vše pro to, aby se Teplice a okolí podařilo zbavit špatné pověsti, způsobené ekologickou katastrofou a vrátit tomuto regionu prestiž lázeňského místa, kterou se pyšnilo v dobách,  kdy bylo zcela právem nazýváno „Malou Paříží“.

Toto krédo máš na svém webu www.kubera.cz řadu let, Jardo. A přece jsi nezapomněl.

A tady je potřeba vyzdvihnout, že i v tomhle ohledu jsi výjimečný politik. Jardo, dokázal jsi to! Splnil jsi své krédo! Použij to, prosím, jako argument při hlasování zastupitelstva o novém primátorovi v pátek 7.listopadu. Neboj se to říct nahlas ostatním nepřejícím, zbabělým, líným a závistivým politikům, kteří se třesou na tvé místo primátora. Ty jediný doopravdy plníš sliby! A i když to trvalo dvacet let, přece jen jsi to dokázal. Teplice a Paříž jsou si nyní tak podobné.

Zatím ne úplně, to musíme přiznat, ale už to nebude dlouho trvat. V Paříži je nyní muslimů 15% z celého počtu obyvatel. Tak vysoké procento se ti zatím v Teplicích nepodařilo dosáhnout, ale pokud teď zvítězíš nad opozicí, určitě to za další čtyři roky doženeš. Jsi tak pracovitý a houževnatý… A když ti v tom navíc pomůže patriot Teplic, tvůj kamarád Jarda Třešňák, v počtu muslimů Teplice Paříž dokonce překonají. A až se na Blízkém východě a v Severní Africe dozví, že můžou mít u nás v Teplicích popelnice zadarmo, jen se sem pohrnou.

Můžeš se za sebou sebevědomě ohlédnout a spokojeně prohlásit: „Nikdo pro Teplice neudělal víc, než já jsem Teplicím slíbil.“
Tak to, prosím, v pátek 7. listopadu nezapomeň na radnici všem zdůraznit. Jenom ty umíš usilovnou a cílevědomou prací pro Teplice plnit své sliby.

Budu tam taky. Přijdu se podívat, jak je všechny zase přechytračíš.“

Ruda